ورود

ثبت
ست نقشه غارتگر و نامه هاگوارتز+ (بلیط طلاکوب)

تومان196,000
کد محصول: product_4659-3
پیکسل چوبی:


نقشه غارتگر

 احتمالا هیچ دانش آموزی -حتی هری پاتر، رون ویزلی، هرمیون گرنجر و تام ریدل- به صورت کامل و البته غیر قانونی، قلعه و محوطه هاگوارتز را به اندازه سازندگان نقشه غارتگر یعنی؛ جیمز پاتر، سیریوس بلک ،ریموس لوپین و پیتر پتی گرو نگشته است.

جیمز، سیریوس و پیتر در ابتدا مجاز نبودند که شب ها زمین های مدرسه را از روی شیطنت به تنهایی کاوش کنند، ولی تمایل داشتند که به دوستشان ریموس لوپین در دوره تبدیل شدندش به گرگینه کمک کنند تا بتواند این تبدیل را تحمل کند.
قبل از اختراع معجون تاج‌الملوک، لوپین هر ماه کامل مجبور به تحمل تغییر شکل طاقت فرسایش به گرگینه بود.

به محض اینکه وضیعتش توسط سه تا از بهترین دوستانش کشف شد، آنها شروع به جستجو کردند تا راهی ارائه دهند که تغییر شکلش کمتر دردناک و تنها باشد. که این منجر به شروع یاد گیری شیوه‌ی تبدیل به جانورنمای غیرقانونی شد. بنابراین آنها می‌توانستند در کنار لوپین باشند بدون اینکه به هیچکدامشان آسیبی برسد.

توانایی سیریوس بلک، پیتر پتی گرو و جیمز پاتر در تبدیل شدن به سگ، موش و گوزن به آنها اجازه می‌داد تا محوطه هاگوارتز را بدون شناخته شدن بگردند. در همان حال بخش داخلی قلعه در طول زمان با کمک شنل نامریی جیمز پاتر ترسیم می شد.

وجود نقشه غارتگر گواهی بر توانایی های جادویی چهار دوست است که شامل پدر هری پاتر، پدر خوانده و معلم مورد علاقه‌اش می‌شود.
نقشه‌ در زمان تحصیلشان در هاگوارتز ساخته شد و در ابتدا به نظر می‌رسد که یک تکه کاغذ پوستی خالی است تا زمانی که با عبارت خاص «من رسما قسم می‌خورم که کار بدی انجام بدم!» فعال شود.

عبارتی که درمورد سه تا از چهار سازنده باید به عنوان یک شوخی طلقی شود. «کار بد»ی که آنها نوشتند نشانه جادوی سیاه نیست ولی می‌توان آن را قانون شکنی در مدرسه قلمداد کرد. لاف مشابه‌ای که شاهدی است بر القابی که روی خودشان گذاشتند: آقایان مهتابی، دم باریک، پا نمدی و شاخدار.

جادویی که در ساختن نقشه از آن استفاده شده، پیشرفته و خارق العاده است. این جادو شامل افسون‎های اجنه است و صاحب نقشه را قادر می‌سازد تا مسیر حرکت تک تک افراد داخل قلعه را ردیابی کند و همچنین افسون شده تا برای همیشه کنجکاوی های کسانی که نسبت به آنها کینه دارند را تا حد ممکن به طور توهین آمیز دفع کند. برای مثال سوروس اسنیپ.

اگر چه شرایط دقیق از دست دادن نقشه توسط سازندگان آن در کتاب های هری پاتر آورده نشده اما می‌توان به آسانی نتیجه گیری کرد که غارتگران در انتها از حد خود فراتر رفتند و احتمالا توسط سرنخی از اسنیپ توسط آرگوس فیلچ گیر افتادند. اسنیپی که وسواس فکری او باعث لو دادن کارهای نادرست رقیب اصلیش، جیمز پاتر، می‌شد.

نقشه شاهکار آنها در سال آخر غارتگران مصادره شد و هیچ کدام از آنها قادر نبودند آن را از فیلچ بد گمان پس بگیرند. در هر صورت الویت های آنها در آخرین ماه های مدرسه‌شان تغییر کرد.
آنها در مورد آنچه پشت درهای مدرسه در حال اتفاق افتادن بود جدی تر و متمرکزتر شدند، جایی که لرد ولدمورت به سرعت و با موفقیت داشت قدرت بیشتری کسب می‌کرد.

هر چهار سازنده نقشه به سرعت وارد تشکیلات مبارزه‌ای محفل ققنوس شدند که آلبوس دامبلدور آن را رهبری می‌کرد و نقشه‌ی غارتگر، هر چقدر هم که استادانه ساخته شده بود، دیگر قابل استفاده نمی‌شد و تنها یک نوستالژی به شمار می‌آمد.

نقشه غارتگر بعدها بسیار مورد استفاده دوقلو های جوان ویزلی قرار گرفت. داستان به دست آوردن نقشه توسط فرد و جورج در هری پاتر و زندانی آزکابان گفته شد. این هدیه نشانه‌ای از احترام بسیار آن ها به هری پاتر و باور آن دو به این موضوع بود که او در سرنوشتی که هیچ یک از آنها به طور کامل درک کرده بودند، به کمک نیاز دارد .
پس نقشه را به او هدیه دادند ولی نمی‌دانستند که ناخواسته آن را به فرزند یکی از سازندگان هدیه کرده بودند.

نقشه بعدا توسط یکی از مرگخواران در لباس مبدل از هری پاتر در مدرسه دزدیده شد که آن را منبعی برای اکتشافات خود می‌دانست.

نوع کالا

تجهیزات شخصیت ها
ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0
وزن 0

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید