ورود

ثبت
فانتزیآرت | هنر فانتزی ایرانی، فانتزیما با هدف حمایت از هنرمندان ایرانی این بخش را راه‌اندازی کرده است، از تمامی هنرمندان از هر کجای ایران که هستند و در هر زمینه‌ی هنری که فعالیت می‌کنند دعوت می‌کنیم تا کارهای هنری خودشان که با دنیای فانتزی مرتبط است را از طریق فانتزیما به اشتراک بگذارند!
دوستانی هم که قصد تهیه‌ی این آثار را دارند باید این نکته را در نظر بگیرند که تمامی آثار تحت حمایت و با نظارت فانتزیما ارائه شده و با پست پیشتاز ارسال خواهد‌ شد، ولی زمان تهیه و ارسال برحسب نوع فعالیت و کار هنری که انجام می‌شود متفاوت می‌باشد که برای هر محصول در توضیحاتش ذکر شده‌ است.

فانتزیآرت نقشه چرمی اربور
  • فانتزیآرت نقشه چرمی اربور
  • فانتزیآرت نقشه چرمی اربور
  • فانتزیآرت نقشه چرمی اربور
  • فانتزیآرت نقشه چرمی اربور

فانتزیآرت نقشه چرمی اربور

تومان119,900
کد محصول: product_4733

اِرِبور که در زبان الفی، به معنای تنهاکوه یا کوه تنها است، مهم‌ترین قلمرو دورف‌ها بعد از موریا است. این قلمرو پس از کشته شدن دورین ششم و ولیعهدش ناین یکم توسط پسر ناین، تراین اول بنیان‌گذاری شد هر چند که در دوره اول، زیاد دوام نیاورد؛ زیرا گروهی از دورف‌های قوم دورین بی مرگ در کوه‌های خاکستری زندگی می‌کردند و پسرش تورین اول آنجا را رها کرد و با مردمش به کوهستان خاکستری کوچ نمود.

پس گرفتن اره بور از چنگ اسماگ، بواسطه نقشه گندالف و کشته شدن اسماگ بدست بارد کماندار به فرجام رسید. اما این قلمرو در اولین لحظات پس‌گیری اش، درگیر بحرانی خطرناک شد که آن، خصومت میان تورین سپربلوط با تراندوئیل شاه الف‌ها و آدم‌های شهر دریاچه بود. نزدیک بود دورف‌هایی که داین دوم با خود آورده بود، شعله جنگ را بر افروزند که حمله ناگهانی اورک‌ها و گرگ‌ها باعث رفع شدن این بحران شد اما بحران بزرگتری به وجود آورد. آن بحران، جنگ پنج سپاه بود و اگر آدم‌ها و الف‌ها و دورف‌ها در این جنگ شکست می‌خوردند، کوه اره بور به تصرف شان در می‌آمد و آنوقت حتی سائورون می‌توانست به فکر احیای دوباره آنگمار برای حمله به ریوندل و لوتلورین باشد. در این جنگ، تورین سپربلوط که به کمک گندالف و بیلبو بگینز را پس گرفته بود، کشته شد؛ اما در مقابل سپاه اورک‌ها و گرگ‌ها هم شکست خورد و باعث شد سرزمین‌های شمالی برای ۶۰ سال از هر گونه تهدید و نا امنی در امان باشد. با پادشاهی داین دوم و آمدن دورف‌های تپه‌های آهن به اره بور، دوباره آنجا رونق گرفت و دورف‌ها قدرتمند شدند و آنجا برای همیشه مسکون شد.

 

 

جنس: چرم بز

تحویل حداکثر تا ۷ روز کاری

نوع کالا

فانتزیآرت
تجهیزات شخصیت ها
ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0
وزن 0

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید