ورود

ثبت
گروه فانتزیما متشکل از تعدادی از دوستاران داستان های فانتزی، با قصد تهیه و تولید محصولات مرتبط با این گونه داستان ها برای طرفداران و مخاطبان می باشد. با توجه به این امر که تعداد قابل توجهی از طرفداران داستان های فانتزی در کشور وجود دارد، تصمیم بر این گرفته شد که برای فراهم کردن نیاز های این قشر بزرگ از هم وطنان عزیز شروع به فعالیت کنیم. همچنین نبودن فروشگاهای مشابه در سطح کشور اهمیت راه اندازی چنین فروشگاهی را دوچندان کرده است .

 

گروه فانتزیما در تلاش است که بتواند محصولاتی از محبوب ترین داستان ها , و اساطیر  از ادبیات فانتزی جهان از قبیل ارباب حلقه ها، بازی تاج و تخت، هری پاتر، نارنیا و ... و همچنین داستان ها و اساطیر محبوب از ادبیات فانتزی ایران زمین  مانند شاه نامه را در اختیار طرفداران قرار دهد.

 

با توجه به گستردگی شبکه جهانی اینترنت و همچنین افزایش روز افزون استفاده از فضای مجازی در کشور، ما تصمیم بر آن گرفتیم که محصولات خود را از طریق این شبکه جهانی در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهدیم تا بتواند پاسخگوی هم­میهنان عزیز در سراسر کشور باشد.

 

از مزایای این فروشگاه اینترنی می توان در ابتدا به کیفیت و قیمت های بسیار مطلوب در مقابل سایت های مشابه خارجی که برای محصولات ارائه می شود اشاره کرد و همچنین راحتی و تسهیل دسترسی به سایت و رسیدن محصولات به مصرف کنندگان محترم.

 

همچنین تلاش ما بر این بوده است که هرچه بیشتر مجموعه هایمرتبط با داستان های فانتزی، بازی های ویدئویی و فیلم ها و سریال های ساخته شده در این ژانر را پوشش دهیم. با پیگیری همین روند به زودی مجموعه مربوط به اساطیر ایرانی را به فانتزیما اضافه خواهیم کرد با این امید که مورد استقبال شما دوستان عزیز قرار گیرد.

 

ما با گذشت دوسال فعالیت در این زمینه توانسته ایم تا حدودی نیاز های طرفداران داستان های فانتزی را فراهم کنیم و امیدواریم با کمک شما عزیزان در خدمت رسانی به جامعه فانتزی دوست کشور به بهترین صورت عملکرده و بتوانیم محصولات بسیار متنوع تری را فراهم آوریم. در این مسیر پیشنهاد های شما می تواند یاری بزرگی در رشد و توسعه خدمات ما باشد.