ورود ثبت نام

فانتزیــبلاگ

بلاگ فانتزی، اخبار و رویدادها

دورهمی دختران گیمر‌ ایرانی برگزار شد

photo_2018-05-11_15-17-53

دورهمی دختران گیمر پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت از ساعت ۱۶:۳۰ تا حدود ساعت ۱۹:۳۰ برگزار شد. این ایونت توسط پیج اینستاگرام iran_gamergirls در کافه گیم پلی برگزار شد. ابتدای مراسم موسیقی زنده چند بازی به صورت زنده اجرا شد. بعد از اون ویدئو ۱۰ دقیقه ای از گیم پلی دختران ایرانی پخش شد. سورپرایز بعدی کاسپلی Reaper بود که نزدیک ۲ سال برای ساختش زحمت کشیده بودن که تصویرش رو در گالری می تونید ببینید.

مسابقه مورتال کامبت به صورت یک حذفی برگزار شد و در آخر به چهار نفر اول از طرف فروشگاه فانتزیما هدایایی داده شد.

ادامه خواندن
1
  752 بازدید
  نظرات

فراخوان اولین دورهمی دختران گیمر‌ ایرانی

photo_2018-05-11_13-09-41


? اولین دورهمی دختران گیمر‌ ایرانی از طرف پیج اینستاگرام iran_gamergirls
? پنج شنبه بیستم اردیبهشت ساعت ۱۶


دورهمی دختران گیمر
خاص ترین قشر گیمر که در جامعه ی ما تا بحال کمتر دیده شده اند و این بار یک روز را همراه با ? .
اجرای موزیک زنده (موزیک های بازی ها)
? مسابقه Mortal Kombat

? #اهدای_جوایز ویژه به دختران گیمر از طرف فانتزیما ❤️

 ورود برای اقایان نیز  آزاد است
. ? آدرس: تهران - بلوار کشاورز - نبش خیابان عبدالله‌زاده - مجتمع تجاری سامان - پلاک -کافه گیم پلی

ادامه خواندن
1
  686 بازدید
  نظرات

اختتامیه دیزاتن

10-1024x683

بالاخره بعد از تلاش شبانه روزی تیم های شرکت کننده پروژه ها آماده ارائه به داوران شدند. فانتزیما هم در روز این رویداد در دانشگاه الزهرا حضور داشت تا لوح برندگان و تقدیرنامه ها را به تیم های برگزیده،داور ها . منتور ها. تیم ها. برگزار کنندگان  و ... تقدیم کند.

به نقل از سایت خانه پی نمای ایران، پس از شش ماه برنامه‌ریزی و کار مداوم تیم اجرایی پروژۀ دیزاتن به اولین مرحله از چشم‌اندازمان رسیدیم. یازده تیم، با یازده نمونه اثرِ آمادۀ تولید که در نشستی به سرمایه‌گذاران ارائه شد، در انتظار نتیجۀ نهایی هستند.

ادامه خواندن
1
  808 بازدید
  نظرات

افتتاحیه دیزاتن

image

افتتاحیه دیزاتن چهارشنبه 5 اردیبهشت از ساعت 14 تا 20 در سالن فارابی پردیس هنرهای کاربردی دانشگاه هنر برگزار شد. در حدود ۶۰ نفر در رشته های نویسندگی، تصویرسازی و کارگردانی ثبت نام کردند. پس از بررسی و ارائه ایده ها در سالن مراسم، ورک‌شاپ تیم‌سازی با تدریس آقای مسعود آقایی ساداتی، کارشناس کسب و کار مرکز تحول و پیشرفت ریاست‌جمهوری برگزار شد. سپس شرکت کنندگان پس از تیم سازی پیکسل های مربوط به گروهشان را از کانتر فانتزیما دریافت کردند.

ادامه خواندن
2
  764 بازدید
  نظرات

دیزاتن

desi22

 ????
فانتزیما حامی اولین رویداد کامیک دیزاتن


? معرفی رویداد
رویداد دیزاتن از خانوادۀ رویدادهای توسعۀ محصول بوده و طی فرآیندی ۹روزه و در راستای تقویت توانمندی‌های لازم جهت تبدیل تولیدات پراکندۀ کمیک در کشور به صنعت کمیک، طراحی گردیده است.

شرکت‌کنندگان طی ۹ روز علاوه بر توانمندی‌های هنری (در سه دستۀ نویسندگی، تصویرسازی و کارگردانی) توانمندی‌های لازم جهت تولید صنعتی کمیک ( شامل تیم‌سازی، کار تیمی و مدیریت پروژه) را زیر نظر افراد با تجربۀ این حوزه و طی فرآیندی مشخص تجربه کرده و ضمن ارتقاء توانمندی‌های خود، پیش‌تولید کمیک مورد نظر خود را آماده خواهند کرد. ⏰مهلت ثبت‌نام در این رویداد تا پایان روز  ۲۸ فروردین تمدید شده است.

ادامه خواندن
1
  741 بازدید
  نظرات